Tech Top
Israel Leading Importer for Pro Audio & Lighting equipment
Tel: 972-3-5353762    Fax: 972-03-6353048  
שבת, 23 ספט 2017, 17:23
אזהרה:
האתר והחנות באור יהודה תחת השם "סאונד שופ" ו-"סאונד סטור"
(soundstore ו- soundshop) אינם מפיצים של מוצרי טקטופ, עושים שימוש בפרסום מוצרינו למשיכה מטעה של לקוחות וננקטים כנגדה הליכים משפטיים בנדון.
שימו לב:
חברת טק טופ הינה חברת יבוא ומכירה סיטונאית בלבד.
את כל הציוד של חברת טק טופ ניתן לרכוש אצל מיטב החנויות והמתקינים ברחבי הארץ. נא לא לפנות אלינו ישירות בנושא מכירה. תודה
 מחלקות
אביזרים ופתרונות
אוזניות
כבלים
כריזה ושליטה דיגיטלית
מגברים
מוניטורים
מיקסרים
מיקרופונים
מיקרופונים אלחוטיים
מכשירי הגברה והשמעה מיוחדים
מעבדי צליל ודינמיקה, אפקטים
מעמדים
מערכות הדרכה, תרגום והשמעה אלחוטיות
נגני / מקליטי CD ו-Solid State
פנלים,בקרה וקופסאות A\V
ציוד Broadcast
ציוד DJ
ציוד אולפן ממוחשב
ציוד למניעת מפגעי רעש באולמות אירועים
רמקולים מוגברים ומערכות הגברה קומפקטיות
רמקולים פאסיביים בתיבה
רמקולי שופר
רמקולים שקועי קיר, תקרה ותלייה
תאורה - בקרים
תאורה - פנסים

QU-16, QU-24, QU-32, QU-PAC
 8752 צפו
מיקסרים דיגיטליים למופעים כולל הקלטות ושפע תכונות מתקדמות

Allen & Heath
Allen & Heath

QU-16, QU-24, QU-32, QU-PAC - לחץ להגדלה
תאור המוצר
*****************************************
עדכונים לסדרה - יוני 2016


החברה הכריזה על שיפורים משמעותיים ברשימת התכונות של סדרת Qu. עם שחרור גרסת הקושחה V1.9 בוצעו כמה עדכונים לתוכנת /Qu-Pad, נוספו פריסטים לקדם מגברי המיקרופון מאת יצרניות המיקרופונים Shure, ו-Sennheiser, שליטה חלקה מתוך תוכנת הקלטה בווינדוס, והופסתה של התוכנה החדשה Qu-Control להתקנת אפליקציות.

Qu-Pad V1.9 הינה הגרסה הכי מלאה לאייפאד מסוגה, וכוללת שליטה על כל הפרמטרים ועל המיקסרים. בין יכולות השליטה על מיקרים בהופעה חיה, עיבוד אודיו, ניתובים ואפקטים, התוכנה מציעה כעת גישה לניהול סצינות, שליטה באמצעות 15 לחצניים וירטואליים, AMM, חיבורי כניסות/יציאות והקלטה/השמעה רב-ערוצית עם ה-Qu-Drive. כמו כן ניתן לחסום גישת שימוש עם סיסמה.

בעקבות בקשות משתמשים, כעת עודכן הדרייבר לשימוש המיקסרים עם מחשב (מק, ובקרוב לווינדוס), מה שמאפשר שילוב חלק של המיקסר בסביבת אולפן מקצועית, ואמולציה של משטחי שליטה על תוכנות הקלטה פופולריות.

להלן וידאו:**********************************************************************************

 Qu-16 לוקח את המיקס הדיגיטלי הקומפקטי לרמה חדשה, עם עיצוב חדשני ופונקציונליות יוצאת מהכלל, המשולבים יחדיו לחווית מיקס מקצועית משובחת.
מצויד בכל התכונות שניתן לצפות ממיקסר מופעים המיועד למקצוענים, ומשלב את טכנולוגיות GLD ו-iLive של החברה, Qu-16 מציג את הכוח שניתן להשיג כיום בביצועי אודיו במלוא תפארתו, עם אוטומציה ואחזור מלאים של הקביעות השונות (כולל 17 פיידרים ממונעים וקדם מגברי מיקרופון נשלטים דיגיטלית), מסך מגע אינטואיטיבי, מנוע הקלטה רב ערוצי Qu-Driv, חיבוריות dSNAKE  לשליטה מרוחקת ומוניטורינג אישי, הזרמת אודיו USB רב ערוצית, תוכנת השליטה Qu-Pad, וספריית האפקטים הידועה של iLive לעיבוד אודיו קצה עליון.

Qu-16 מציג 16 כניסות מיקרופון/קו, 3 כניסות סטריאו, 4 מנועי אפקטים עם החזרות אפקט מוקדשות למטרה, 14 נתיבי מיקס (כולל L-R, עשר נתיבי AUX ועוד 2 נתיבי אפקטים), 12 ערוצים מיקס לעיבוד, יציאה דיגיטלית AES עם עוד שתי יציאות ALT, כניסת מיקרופון תקשורת-אמן ו-2 יציאות 2-Track.

המיקסר מצויד עם יכולות עיבוד מרשימות. חמישה מעבדים מהירים כפולי ליבה מעניקים עיבוד ערוצים ואפקטים עם מספיק מקום לעדכוני עיבוד ופונקציות עתידיים. 5 מעבדים חדישים ויעילים רצים במקביל להספקת ביצועים בנצילות גבוהה, אחד עבור מסך המגע ומשטח השליטה, ממשק ה-USB והקלטות, הזרמת מדיה, מבואת רשת והפיידרים הממונעים.
Qu-16


מסך המגע הצבעוני הינו ברזולוציה גבוהה  ומציג את גישתTouch Channel לעיבוד ערוצי, נישות האפקטים וכל הסט-אפ וניהול המערכת. בהתאם לממשק המשתמש ב-iLive, הסופר-סטריפ מעניק כפתורי שליטה לפרמטרים בתוך הערוץ, כמו רגישות כניסה, מסננים, איקיו וקביעות עיבוד דינמי.

ה-Qu-Drive, מקליט ה-USB המובנה הפועל בשיתוף כונן חיצוני, מסוגל להקליט ולהשמיע ערוצים מרובים וקבצי WAV סטריאופוניים. ממשק זה יכול גם לשמש לשימור סצנות ונתוני הספרייה לצרכי שחזור עתידי. אם משתמשים במיקסר באולפן הקלטות, קיים גם ממשק סטרימינג להקלטה והשמעה למחשבי MAC.


מערכת ה-dSNAKE  של A&H, בעלת לטנסי נמוך עבור חיבוריות אודיו, מתחברת באמצעות כבל רשת Cat5 בודד אל זיווד אודיו מרוחק, כמו ה-AR84 או ה- AR2412, והיא תואמת למערכות ME אישיות.
הפיידרים הממונעים מעניקים אחזור מלא של מצבי מיקס, והמשתמש נהנה משחזור סצנות המבטיח שהם תמיד במיקום הנכון, גם אם עוברים משכבת שליטה אחת לשניה, מה שמקנה גישה מהירה לכל הערוצים או האיקיו הגרפי. לצרכי עיצוב אישי של תצורת הפיידרים עבור יישומים מסוימים, קיימת שכבת משתמש שלישית.

תוכנת iPad  חינמית, Qu-Pad, מחברת את המיקסר לשליטה אלחוטית מרוחקת מכל מקום באולם, כך שהמפעיל יכול לטפל בכיוונים למערכת ההגברה, המוניטורינג ואפילו המיקס של המופע ישירות מתוך הקהל.

ה-Qu-16 מכיל בנוסף 16 קדם מגברים איכותיים מסוג AnaLOGIQ עם יכולות אחזור מצבים, מיוטבים לשקיפות מלאה ומינימום עיוותים, וכהשבחה נוספת המיקסר מצויד עם האמולציות המעולות של האפקטים ב-iLive, הנמצאות בשימוש בידי טכנאים רבים בעולם, ביניהן ריוורבים קלאסיים ומיוחדים, דיליי ומודולטורים מגוונים.
[תיאור מאת "אקט מוסיקלי"]

 

עוד דגמים במשפחה:

Qu-24 מציע מסך מגע רספונסיבי, 25 פיידרים ממונעים וקדם מגברי כניסה המהוללים מסוג AnalogiQ. 

משלב קלות רבה בהפעלה וביצועי אודיו יוצאים מהכלל, הוא מבוסס על סדרות העל GLD וה-iLive האגדתיות למופעי ענק, ומציע תכונות חדשות כמו מיקס כניסות אוטומטי, יותר יציאות מוניטור ומנתח תדרים הכולל צייד פידבקים.

ה-Qu-32 מציע אותן תכונות עם מסך מגע ו-33 פיידרים ממונעים.

Qu-Pac לוקח את הכוח ואיכות הביצועים מדגמי סדרת Qu ומכווץ אותם לתוך מארז סופר קומפקטי או מותקן ארון. הוא מאפשר מיקס ישירות מאייפאד, אך כל הפונקציות ניתנות לשימוש ישירות ממסך המגע החזיתית.

פרטים באתר היצרן          
מספר קטלוגי: 22452 22454 22455 22458
 

©2016Site by ACT All Rights Reserved ::: Webmaster
©Sitech - Catalog Engine by R. Mansharoff